Saturday, 5 January 2019

261 - Nowy Rok, oby nie ostatni ;-)

Odkąd choruję, to mam tzw. "plan minimum", czyli dociągnąć do kolejnych urodzin. Do poniedziałku dociągnę, choć nie wiem, czy mnie mój eksperyment pt. tort-sama-chemia nie dobije, ale są tam też składniki naturalne, więc może nie ;-)Wszyscy podsumowują 2018. Dla mnie to był trudny rok, brzydki jak wąsaty wuj po litrze czystej, szczególnie jego druga połowa. W nowy, jak zwykle, wchodzę z nadzieją, choć nie ukrywam, że im dłużej choruję, tym ta nadzieja mniejsza. Aaaaaaaaale! 19 stycznia spełnię swoje marzenie - jedno z tych, co je mam od 20 lat z okładem, więc joł! Poza tym mam Misiula, fenomenalnych Przyjaciół i jeszcze bardzo długą listę marzeń, więc wzruszam ramionami i z uśmiechem wkraczam w kolejny rok życia. Joł!

♥♥♥
Lenny

12 comments:

 1. To życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Musisz mieć siłę, by zajmować się Misiem.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Raczej dużo kasy, bo bez niej zdrowia nie będzie. :-)

   Delete
  2. Niech się spełni, bo by człowiek trochę pożył ;-)

   Delete
 2. No to zdrowia, kasy i spełnienia marzeń- tych, do zrealizowania których kasa się przydaje a także tych bezfinansowych. Najlepszego!
  Fajne zdjęcia! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Będzie kasa, będzie cała reszta ;-) a na razie tatuaż! :-D
   Nie mogę się doczekać!

   Delete
 3. Zdrówka, szczęśliwości wszelakiej, kasy na spełnianie marzeń i na zdrowie i na Misiaka, i wciąż nowych marzeń, i pozytywnych ludziów wokoło, i poczucia że świat Cię kocha, i zadowolenia z tatuażu, i wszystkiego naj... 100 lat Lenny 💐🎂🍹🥂🍾🌈🌠🎁💵💶😘

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja jestem szczęściarzem, mam superaskich Przyjaciół, spędziliśmy super roześmiany wieczór :-D
   Dziękuję, Kochana! ♥

   Delete
 4. Serdeczne życzenia, jak najwięcej zdrowia w tej chorobie - to przede wszystkim, a poza tym pomyślności, radości i pogody ducha na co dzień na przekór wrednym okolicznościom. Motków kolorowych bez liku i nieskończonych pomysłów na czapki. Dobrych ludzi wokół. Miłości w sercu i od serc:-) Trzymaj się!

  ReplyDelete
 5. Oby nowy rok był szxzęsliwy dla Ciebie ❤💋

  ReplyDelete