Tuesday, 16 October 2018

251 - niebiesko-srebrny

Komplet - uszo- i szyjo-grzejny ;-)Powstał z Maxi inter-foxowej. To bardzo zacny gruby akryl, który naprawdę grzeje i się nie mechaci. Szkoda, że już nie robią... 

Srebrna włóczka to cudak Borgo de'Pazzi Frienze z biferno.pl, ale już się wyprzedała, więc nie dam linka.Powstawał w mękach przez 3 miesiące, bo chorość od lipca jakby większa i nie chce się zmniejszać... No cóż, takie życie...
Model: Leopold


Trochę teraz Wam pospamuję, bo kilka rzeczy udało się skończyć, 4 UFO-ki jak zwykle na drutach, najmniejszy to różowa (sic!) czapka - no co ja poradzę, czapki mi wychodzą najlepsze ;-) Potem będzie zastój, bo na drutach 2 swetry i trzeci w planie (łojesionie! że też mnie podkusiło, żeby spruć zmęczoną kolczugę :-P)

Miłego tygodnia! Pamiętajcie, że w niedzielę trzeba iść i zagłosować. I nie "przeciw", a NA :-)
L.

5 comments:

 1. Udany komplecik!
  A co do wyborów- popieram, z dodatkową uwagą, że jedno drugiego nie wyklucza i głosując "za" równocześnie głosuje się "przeciw" wszystkim pozostałym. Powodzenia! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale zwykle Polacy głosują "przeciw komuś", a nie na kandydata, którego rzeczywiście popierają, rzekomo "bo nie warto się rozdrabniać", a potem są kolejne zmarnowane lata, a ludzie, którzy mogli COŚ zrobić, znowu zostają w tyle. Dlatego WARTO. Nie mamy wyłącznie dwóch opcji, to nie musi być ani PiS, ani PO. Ja w każdych wyborach będę głosować na konkretne osoby, które faktycznie reprezentują KONKRETNE wartości, a nie tylko mlaszczą, że tak, ale właściwie, to nie... (vide Trzaskowski z jego "poparciem" dla społeczności LGBT+ - wstydu nie ma...)
   Ych!

   Delete
 2. O wyborach nawet już mi się gadać nie chce, to nie jest radosny dzień, żadne święto demokracji, nie ma na kogo głosować, społeczeństwo obywatelskie nie istnieje, wybory samorządowe nie powinny być aż tak polityczne.
  Ale za to podoba mi się Twój komplet. Bardzo interesująco kolory dobrałeś, a wzór ładnie je podkreśla:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z kolorami to jest tak, że czasem coś leży i leży, a potem się dokupuje inną włóczkę i natychmiast leżeć przestaje ;-) To już któryś raz. I coraz częściej mi się zdarza, że po dobraniu drugiego koloru nagle projekt zaczyna się krystalizować :-)
   Dziękuję! :-D

   Delete
 3. Fajne zestawienie kolorów. Proste a nieoczywiste.

  ReplyDelete