Sunday, 18 April 2021

341 - to nie jest kraj dla ludzi...

 ... to kraj dla ideologii. Jedynej i PiS-owskiej. To kraj dla tych, którzy nienawidzą drzew, kobiet, osób LGBT+ i generalnie wszystkich i wszystkiego, co się w tej "jedynie słusznej linii partyjnej" nie mieści. 

Pawłowicz Krystyna, najpodlej na świecie, wyoutowała 10-letnią dziewczynkę na twitterze. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak obrzydliwym trzeba być, żeby zrobić coś takiego. Nasłała kontrolę na prawdziwie dobrą szkołę, która nie ma wywalone na swoich uczniów i stara się im pomagać.

Mnie po tym trzęsło 2 dni. Mnie. Starego dziada, który sporo już od życia i ludzi oberwał. Co czuje ta dziewczynka? Co czują młode osoby LGBT+? 

To nie jest kraj dla ludzi. To jest kraj dla podłych ...(tu sobie wstawcie, bo ja już nie mam słów).


W czwartek zabrano nam Rzecznika Praw Obywatelskich. Teraz nie mamy już nikogo.

Nikt nas nie obroni.

To nie jest kraj dla ludzi. To kraj dla obrzydliwej ideologii, jakiejś cudacznej mieszanki bolszewizmu z faszyzmem, umoczonej w religijnej brei...


12 comments:

 1. Zgadzam się z tym co napisałeś. Garstka oszołomów i politycznych cyników nam kraj w imię chorej ideologii i pogardy dla każdej inności, dając masom te nieszczęsne 500zł w zamian za wolność. A najgorsze że wycierają sobie gęby wiarą, tradycją i troską o rodzinę nie mając o tym bladego pojęcia. "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego" warunkują tym że ten bliźni musi myśeć jak Ci z PiSu :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tu jest tak obrzydliwie... Codziennie bardziej obrzydliwie...

   Delete
 2. Nooo, nie ma dnia, żeby...🤬😱😭🤮😡😤😲☹

  ReplyDelete
 3. Zgadzam się i gdybym mogła to już by mnie nie było ale sytuacja rodzinna zmusza mnie do pozostania. Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. No niestety, mnie zwyczajnie na razie nie stać na wyjazd, ale już nie mam nadziei, że tu kiedykolwiek będzie lepiej...

   Delete
 4. Nic dodać, nic ująć... :((

  ReplyDelete
  Replies
  1. mam do tego kraju i ludzi u władzy w nim wielki żal.

   Delete
 5. Lenard, wiem, że to niewiele pomoże, ale wszysce normalni ludzie też tak myślą i wielu ma takie odczucia. A najgorsze jest to, że nic się nie zmienia i nie wiadomo ile jeszcze kurestwa (excises le mot) wyprodukują za zgodą społeczeństwa. Przytulam wirtualnie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Droga Lady O.
   Niestety większości odpowiada, że ten kraj jest właśnie taki... I to jest najsmutniejsze, bo tu nigdy nie będzie dobrze.

   Delete
 6. Pawłowicz jeszcze kiedyś zapłaci za wszystkie swoje niecne wypowiedzi. A ten kraj... Sama nie wiem. Chujnia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. W sumie to jeden z moich celów w życiu: dożyć dnia, kiedy oni wszyscy odpowiedzą za wszystkie wyrządzone krzywdy, za tę rozpierduchę i za to sianie nienawiści...
   Z celów wcześniejszych - chcę dożyć szczepienia i zrobić se drugi tatuaż (już jestem po miłej wymianie mejli ze studiem ;-))

   Delete